506 283 456

O nas

LaFaMi to marka, która powstała głównie z myślą o potrzebach dzieci. Jako matce dwóch córek, wydaje mi się iż posiadam szeroką wiedzę w tym zakresie :).

Przez wiele lat byłam „pracownikiem roku” na etacie aczkolwiek wypalenie zawodowe i różne sprawy osobiste wpłynęły na zmianę i wybór mojej ścieżki zawodowej.

Maszyna i szycie, od zawsze były obecne w moim życiu. Jestem freakiem DIY, uwielbiam wymyślać i tworzyć różne rzeczy mniej lub bardziej niezbędne. Wcześniej szyłam głównie dla rodziny, aż w końcu nastał ten czas, kiedy moją twórczością i pomysłami mogę się podzielić z szerszym gronem odbiorców.

Jako produkt sztandarowy w moim sklepie, chciałabym zaproponować SASZETKI NA POMPY INSULINOWE. Pomysł podsunęli mi bliscy znajomi, którzy z cukrzycą ( bo o niej mowa ) żyją na co dzień. Wiele konsultacji i sugestii z ich strony pomogło mi stworzyć produkt,

który swoim kształtem i bogatym wzornictwem idealnie dostosuje się do potrzeb małego i większego „cukiereczka”. Saszetki są szyte z bawełny, dostępne w wersji „z okienkiem” i „bez okienka”. Posiadają miękki pasek posiadający regulację w postaci gumki i odpowiedniej długości rzepa. Zdecydowałam się powiedzieć „NIE” paskom parcianym, które są sztywne, ostre i niewygodne (plastikowe sprzączki, które wrzynają się w delikatne ciało dziecka chociażby podczas spania).

Czapeczki i kominy, a także piękne kocyki i podusie, mają zapewnić ciepło i komfort.

Zarówno w przypadku poduszek (zastosowanie dzianiny dystansowej, idealnie przepuszczającej powietrze i mało absorbującej wilgoć, zapewni super wentylację i higienę użytkowania) jak i kominów ( specjalny kształt – materiał rozszerza się ku dołowi, co pozwala na dopasowanie się do budowy ciała i ochronę klatki piersiowej przed zimnem) zastosowałam innowacyjne rozwiązanie, które, mam nadzieję, będzie dobrą propozycją i zostanie z entuzjazmem przyjęte przez odbiorców.

Zabawki sensoryczne dla najmłodszych mają zapewnić im pomoc w prawidłowym rozwoju i zaspokoić pierwszą ciekawość otaczającego ich świata.

Postanowiłam też zadbać o uzębienie naszych najmłodszych pociech, jakkolwiek to brzmi :). Podusia Zębusia, którą chcę oddać w ręce Waszych dzieci, będzie doskonałym łącznikiem między nimi, a Wróżką Zębuszką. U nas sprawdza się idealnie.

Nie zamykam się również na twórczość innych artystów – rzemieślników i chętnie podejmę współpracę udostępniając swoje miejsce w internecie na korzystnych warunkach.. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam do kontaktu : kontakt@lafami.pl

Liczę na ciepłe przyjęcie moich produktów i gesty wsparcia od życzliwych mi ludzi. Pamiętajcie: karma wraca 🙂 a tak na poważnie to :

„Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością, jeśli mamy odwagę je realizować.”

Walt Disney

Każdemu z Was życzę aby Wasze marzenia stały się rzeczywistością.

Pozdrawiam

Dorota